Společnost OLWEGA byla založena v roce 2009 a od počátku své činnosti se specializovala na vývoji a dodávkách komponentů a řešení pro hosting poskytovatelů a datových center na trhu telekomunikací.

Od roku 2010 se OLWEGA zabývá řešením chlazení elektronických a telekomunikačních zařízení a napájecích zdrojů.

Od roku 2011 uskutečňuje OLWEGA pravidelné dodávky elektronických komponent a modulů pro výrobce elektroniky v zemích východní Evropy, SNS a zemí EAEU.

Od roku 2016 společnost poskytuje investiční a logistické služby podpory evropské zboží, výroby a technologií na trhy SNS a EAEU zboží vyrobeného v Evropě, distribuční logistiku včetně dodávek “až ke dveřím konečného zákazníka” a předání platby za zboží výrobcům.

Česky

English

Русский

Podpora prodeje technicky složitého zboží, zařízení a elektronických součástek evropské a asijské výroby do zemí východní Evropy, SNS a EAEU (Euroasijská ekonomická unie).

O nás

Logistika a podpora prodeje

Služby spojené s podporou prodeje a  logistikou vašeho zboží v zemích EAEU a SNS prostřednictvím firmy OLWEGA :

 

  • Vyhledání potenciálních partnerů, vyjednávání s nimi, nastavení a optimalizace logistických procesů s kupujícími ze zemí SNS a EAEU. Naši partneři – specialisté, kteří znají místní specifické podmínky, jazyk, podnikatelské prostředí a mentalitu v uvedených zemích, mají zkušenosti s fungováním s místními klienty včetně potřebné dokumentace;
  • Vyladění spolehlivého logistického řetězce k vašim současným I potenciálním partnerům v zemích SNS a EAEU. Řízení dodávek nákladů do zemí EAEU a SNS, jak v ucelených dodávkách, tak i zvláštní přepravou (leteckou, pozemní – auty, po železnici i námořní). Služby celního odbavení pro vývoz z EU a vyřízení dovozu do zemí SNS a EAEU. Rozdělení dodávek na několik, k různým zákazníkům, dodávky vašeho zboží «až ke dveřím zákazníka» v zemích SNS a EAEU
  • Získání plateb od kupujících v národních měnách, konvertace a převody peněžních prostředků na váš účet;
  • Služby dočasného a dlouhodobého distribučního skladování, konsolidace a rozdělení nákladů v našich nebo partnerských skladech v ČR, Polsku a Litvě.  Služby bezcelních «vyrovnávacích» (buffer)  a  distributorských skladů na území Ruska (Kaliningrad) pro další dodávky zboží do zemí EAEU
  • Služby bezpečnostní certifikace a prohlášení (certifikátu) o shodě vašich výrobků se standardy pro prodej v zemích EAEU a SNS.

Ventilátory Arcteac

 

Od roku 2010 OLWEGA vyvíjí a vyrábí řešení pro chlazení elektroniky, telekomunikačního zařízení a napájecích zdrojů, a také technologických a chemických materiálů pro průmysl. Pro chlazení a ventilaci různého zařízení nabízí OLWEGA elektrické axiální ventilátory na střídavý a stejnosměrný proud s pouzdrem a kuličkovými ložisky o rozměrech od 30 x 30 x 6 mm do 171 x 151 x 52 mm s proudem vzduchu od 10 do 340 m3/hod.

Naše služby

Více informací o ventilátorech Arcteac můžete najít na stránkách arcteac.com

Služby investičního agenta a auditora

 

Společnost OLWEGA nabízí služby zmocněného agenta a opatrovníka financování a podpory investičních projektů v oblasti výroby a v developerských projektech nemovitostí v zemích východní Evropy, SNS a EAEU.

 

Zjistit vice.

Společnost OLWEGA se nachází v okrese Domažlice

blízko města Plzeň - v průmyslovém centru ČR a v místě vzniku celosvětově známého koncernu ŠKODA. Mnozí světoví výrobci včetně Hisense, Panasonic a Daikin mají své výrobní základny v Plzni.

 

Kde se nacházíme

Kontakty

Zavolejte nám:

 

Tel:   +420 379 730 838

         +420 378 880 033

Mob: +420 777 274 527

Naše adresa:

 

Olwega s.r.o

Kout na Šumavě, 251

Plzen Region

Czech Republic

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Форма получена.

© 2018 Olwega s.r.o.